Папа: Вести «євхаристійне життя», шукаючи Христа в гостії та в убогих

16.06.2020

Напередодні урочистості Божого Тіла Святіший Отець заохотив вірних повертатися до участі в Святій Месі після карантину та приступати до Святого Причастя.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан


«Напередодні урочистості Найсвятіших Христових Тіла та Крові, заохочую вас з довір’ям дивитися на своє майбутнє в Бозі, несучи полум’я Його любові в світ. Як лиш це стане можливим, повертайтеся до адорації та причастя Господнього Тіла, беручи участь у Святій Месі, коли це приписано», – із таким закликом Папа Франциск звернувся до глядачів наприкінці загальної аудієнції, промовляючи до португаломовних вірних. Він підкреслив, що у Євхаристії приносить плід благодать Пасхи, яка «вчиняє плідним наше життя».


А звертаючись до італійців, Святіший Отець сказав: «Завтра – урочистість Corpus Domini, Христових Тіла та Крові. Цього року не є можливим вшанувати Пресвяту Євхаристію з прилюдними процесіями, але, однак, можемо вести “євхаристійне життя”. Освячена гостія містить особу Христа: ми покликані шукати її перед дарохранительницею у церкві, але також у тих кивотах, якими є найостанніші, страждаючі самотні та вбогі».


У цьому контексті Папа заохотив похилих віком, молодь, хворих і молодят «знаходити в Пресвятій Євхаристії сили, необхідні для того, щоб з християнською стійкістю переживати важкі хвилини».

Джерело: www.vaticannews.va

Талаліхіна 58, Запоріжжя, 69093  
У потребах парафіяльних звертатись за телефонами:            098-12-10-744; 097-97-90-759 та 067-88-60-468                                      Електронна пошта: church.ugcc.zp@gmail.com                              
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!